Harmonogram rekrutacji - OPP

OPP
Przejdź do treści

Harmonogram rekrutacji

Informacje o nas

Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu
na rok 2021/2022
ROK SZKOLNY 2021/2022   (wstępny plan zajęć)
 
w razie problemów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z nauczycielem w celu ustalenia do której grupy dziecko przydzielone i o której godzinie rozpoczyna zajęcia(rodzice, którzy złożyli wniosek o przyjęcie na zajęcia po terminie naboru /maj – czerwiec/proszeni o kontakt do nauczyciela wybranej sekcji w celu ustalenia czy dziecko zostało przyjęte na zajęcia)
NAUCZCIEL
SEKCJA
MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
ŁUKASZ NOWAKOWSKI
tel - 795147349
NAUKA GRY NA AKORDEONIE I KEYBOARDZIE
OPP
wejście nr I
sala dydaktyczna nr 1



17:30 – 18:45
16:00 – 18:25
BAJKO DARIUSZ
691362621
PIŁKA SIATKOWA dziewcząt i chłopców
Gościno SP
15:00-16:40/2/

15:00-16:40 /2
15:00-16:40 /2/

BOGDANOWICZ PIOTR
Tel 513596639
PIŁKA SIATKOWA  dziewcząt -rocznik 2006 -09 nauka i doskonalenie gry w piłke siatkową, starty w zawodach, wyjazdy na obozy sportowe
Hala Szkoły Podstawowej nr 6
16 30 – 18 05
 
Hala SP 6
17 00  – 18 35
 
SP 6
16 30 – 18 05
 
SP 6
17 00 – 18 35
OPP

BRĘGOSZEWSKI LEON
603389070
SZACHY
OPP

16:00-17:40 OPP tył   /2/
16:00-17:40 OPP /2/
16:00-17:40 OPP /2/

CZAPLEWSKI WOJCIECH
 
781722523
RECYTATORSKO FILOZOFICZNA
Recytacja: indywidualne konsultacje, zajęcia grupowe; przygotowanie do konkursów i publicznej prezentacji.
Filozofia: zajęcia z filozofii oraz zagadnień okołofilozoficznych; przygotowanie do Olimpiady Filozoficznej.
Twórczość literacka: konsultacje, rozmowy, przygotowanie do konkursów i publikacji.
OPP
15:15-18:00 /3/
 
OPP

15:30-18:05/3/
 
OPP


CHIMKO AGATA
602267113
Zespół Taneczny „TIRLITONKI”
SP4 /OPP




15:30-19:40 /5/
 sala SP4 lub OPP
DĄBROWSKA BEATA
 
503330208
PLASTYCZNA
GRAFICZNA
Projektowanie, rysunek, szycie, techniki różne, rękodzieło, reklama
OPP
pracownia plastyczna II
14 10 – 18 15
15 00 – 19 05
14 10 – 18 15


KONDRACIUK MAGDALENA
 
604591561
PLASTYCZNA
  
Malarstwo, rzeźba w glinie,   rysunek, witraż,
OPP
 
pracownia plastyczna I

15:00-16:00
I gr (5-7 lat)
16:00-17:30
II gr (8-11 lat)
17,30:19:00
III gr (12- 15 lat)
15 00 – 16 30
IV gr ( 5-8 lat)
16;30 – 18:00
V gr ( 9- 12 lat)
15 00 – 16:00
I gr ( 5-7 lat)
16:00 – 17:00
II gr ( 8-11 lat)
17;00- 18:00
III gr ( 12-15 lat)
 
15:00- 17.00
VI gr (13- 18 lat)
17:00-19:00
VII gr (13-18 lat)
HERBOWSA MARTA
883545962
Zespół Taneczny „SWAN DNACE”
OPP

14 00 -21 00
18 05 – 20 55
14 00 - 21 00

KOWAEWSKI LESZEK
TEL 604707052
PIŁKA SIATKOWA plażowa/halowa młodzicy 2007 - 09
OPP
16:30 - 18:05
OPP
17:00 - 18:50
OPP
17:00 - 18:35
OPP
17:00 – 18:35
OPP

MAŁETKO MARTYNA
502048765
TANECZNA
Taniec współczesny – inscenizacja taneczna „Tirlitonki II”
OPP
Sala konferencyjna




Sobota
 
9 30 – 13 00
MUCIEK MAREK
ASTRONOMICZNA
LO KOPERNIK OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE



19:00-22:45

OŚLIŚLOK KRZYSZTOF
 
692326416
PIŁKA SIATKOWA dziewcząt VIII podstawowa i ponadpodstawowe
OPP

7:45 – 8:45. dziewczęta III klasa SP 7
17:00 – 18:30 – chłopcy ponadpodstawowa OPP 18:30 – 20:30 – dziewczęta ponadpodstawowa OPP
16 30 – 18 30 dziewczęta ponadpodstawowa SP 6
7:45 – 8:45. chłopcy III klasa SP 7
17:00 – 18:35 – chłopcy SP6 ponadpodstawowa 19:30 – 21:30 – dziewczęta ponadpodstawowa OPP

PANKIEWICZ WALDEMAR
 
500453645
PIŁKA SIATKOWA Nauka i doskonalenie gry w piłke siatkową, starty w zawodach, wyjazdy na obozy sportowe
WRZOSOWOXX
X
PIOTROWSKA JOANNA
Tel 94 35 180 51
GITARA
Nauka podstaw gry na gitarze klasycznej
OPP
pracownia muzyczna
16:00- 16:45
16:50 - 17:35 /dzieci nowo przyjęte/
17:40 – 18:25
18:30 – 19:15
/ dzieci - kontynuacja/




RUTKOWSKA TERESA
 
505173612
Dziewczęta klasy IV-V szkoła podstawowa Zajęcia sportowe – gry i zabawy ruchowe – gry zespołowe
OPP
16.25  - 18 00
 
  OPP
16 00-18 00
 
Sp 7

16 00- 18 00
 
Sp7

EWA BALZA PLUCIŃSKA
 
606713369
TANECZNO GIMNASTYCZNA
Nauka i doskonalenie podstawowych elementów akrobatycznych. Łączenie elementów akrobatycznych w tanecznej choreografii - tworzenie układów gimnastyczno-tanecznych
OPP
 15 30 – 18 30

15 30 – 18 45


SŁUŻEWSKI BOLKO
601348420
od miesiąca października !
Muzyczno – teatralna
Nauka gry na instrumentach, morska przygoda – piosenka szantowa
OPP 5
17:30-20:00



18:00 – 20:00
TETERA EDYTA
 
502635790
WOKALNA
 
nauka śpiewu piosenek z różnych gatunków muzycznych, koncertowanie
OPP
 
pracownia muzyczna

15:30 – 17:00
 
17:10 – 19:30
15:30 – 17:00
 
17:10 – 18:45
15:30 – 17:00
 
17:10 – 19:30
15:00 – 16:30
 
16:40 – 18:15
MARIA WNUKOWSKA
tel. - 791327853
Dziewczęta klasy III – V rocznik 2010-2012 szkoła podstawowa Zajęcia sportowe – gry i zabawy ruchowe – gry zespołowe
OPP

16 30-18:05

16:00 – 17:35

MARTA ZAKRZEWSKA
 
zajęcia w ramach
 
UKS OPP
 
tel - 512136919
Zajęcia sportowe –siatkówka, gry i zabawy ruchowe. Chłopcy rocznik 2010-2011 szkoła podstawowa klasy     IV -V
Hala OPP


16:00 – 17:30

16:30 – 18:00
Z przykrością informujemy, że zajęcia sekcji pływackiej w pierwszym semestrze zostały odwołane.

DEKLARACJA KONTYNUACJI UDZIAŁU W ZAJĘCIACH OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ W KOŁOBRZEGU ROK SZKOLNY do pobrania i wypełnienia.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE NA WYBRANE ZAJĘCIA OGNISK PRACY POZASZKOLNEJ do pobrania i wypełnienia
Kołobrzeg 2021
Ognisko Pracy Pozaszkolnej
78-100 Kołobrzeg
ul. Mazowiecka 1
tel: 94 722 05 12
E-mail: opp@kolobrzeg.powiat.pl
Wróć do spisu treści