Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Idź do spisu treści

Menu główne

Pływacka

Sekcje > Sportowe

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sekcja pływacka

Prowadząc
y: mgr Michał Mieczkowski

Kontakt: tel.:605-441-959

Zajęcia
odbywają się:
                             Wtorek: 17.00 - 19.45
                           Czwartek: godz. 17.00  do  19.45

                               zajęcia: hotel "Bałtyk",  basen "Morska Odyseja" przy sanatorium Bałtyk.

POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU


W dniu 04.06.2013 roku w Kołobrzegu na basenie krytym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Powiatowe
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu.
Organizatorzy zawodów:
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu,
Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu,
Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy


Klasyfikacja generalna szkół:
I miejsce - Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu,
II miejsce - Liceum Ogólnokształcące ''Kopernik'' w Kołobrzegu,
III miejsce - Zespół Szkół ''Sienkiewicz'' w Kołobrzegu
IV miejsce - ZSGŻ w Gościnie

Najlepszymi zawodniczkami zawodów były:

Patrycja Wlizło (L.O. ''Kopernik'')
Marta Koc (L.O. ''Kopernik'')
Anna Sandrzyk (Z.S.Morskich)
Najlepszymi zawodnikami zawodów byli:
Jakub Kozioł (Z.S. ''Sienkiewicz'')
Michał Czykiel (Z.S.Morskich)
Mateusz Zieliński (ZSGŻ Gościno)

Konkurencja 1 - 25m  styl motylkowy dziewcząt
1 Patrycja Wlizło 15,33 ZSO
2 Anna Sandrzyk 20,80 ZSMor
Konkurencja 2 - 50m styl motylkowy chłopców
1 Jakub Kozioł 26,83 ZSSienk.
2 Michał Czykiel 29,52 ZSMor
3 Mateusz Zieliński 30,05 ZSGŻGościno
4 Fryderyk Król 34,61 ZSMor
5 Piotr Kukiełczyński 34,87 ZSO
6 Patryk Wysocki 37,74 ZSMor
Konkurencja 3 - 50m styl grzbietowy dziewcząt
1 Marta Koc 43,70 ZSO
2 Katarzyna Chomicz 56,39 ZSGŻGoscino
3 Marta Anyż 1:04,88 ZSGŻGościno
Konkurencja 4 - 50m styl grzbietowy chłopców
1 Michał Czykiel 31,13 ZSMor
2 Mateusz Zieliński 34,61 ZSGŻGościno
3 Damian Tomczyk 41,59 ZSMor
4 Rafał Brzeziński 42,80 ZSSienk.
Konkurencja 5 - 50m styl klasyczny dziewcząt
1 Marta Koc 44,80 ZSO
2 Ewa Wielińska 49,62 ZSO
3 Anna Sandrzyk 49,99 ZSMor
4 Paulina Bachorowska 52,12 ZSMor

Konkurencja 6 - 50m styl klasyczny chłopców
1 Fryderyk Król 41,48 ZSMor
2 Kacper Talej 41,49 ZSSienk.
3 Grzegorz Wrzyrzyński 42,24 ZSMor
4 Paweł Kwiecień 42,70 ZSO
5 Patryk Wysocki 43,01 ZSMor
6 Mateusz Czechowski 44,01 ZSMor
7 Adam Makówka 44,58 ZSMor
8 Maksymilian Korf 44,62 ZSMor
9 Krzysztof Chrzanowski 45,84 ZSSienk.
10 Damian Tomczyk 47,68 ZSMor
11 Kuba Sugierz 47,90 ZSSienk.
12 Bartosz Sitarz 48,39 ZSMor
13 Mateusz Jabłoński 48,48 ZSGŻGościno

Konkurencja 7  - 50m styl dowolny dziewcząt
1 Patrycja Wlizło 32,70 ZSO
2 Monika Pytlewska 39,78 ZSMor
3 Magdalena Ryplewska 41,29 ZSMor
4 Ewa Wieluńska 42,90 ZSO
Konkurencja 8 - 50m styl dowolny chłopów
1 Jakub Kozioł 25,65 ZSSienk.
2 Paweł Kwiecień 29,39 ZSO
3 Piotr Kukiełczyński 29,46 ZSO
4 Radosław Wolak 30,80 ZSGŻGościno
5 Kacper Telej 32,62 ZSSienk.
6 Grzegorz Wrzerzyński 35,59 ZSMor
7 Krzysztof Chrzanowski 37,00 ZSSienk.
8 Adam Makówka 37,29 ZSMor
9 Rafał Brzeziński 7,80 ZSSienk.
10 Maksymilian Korf 39,17 ZSMor
11 Dominik Jaremko 39,50 ZSGŻGościno
12 Bartorz Sitarz 39,97 ZSMor
13 Mateusz Czechowski  40,08 ZSMor
14 Bartosz Cieślan 41,67 ZSGŻGościno
Konkurencja 9 - 100m styl zmienny dziewcząt OPEN
1 Patrycja Wlizło 01:12,34 ZSO
2 Marta Koc 01:24,42 ZSO
3 Anna Sandrzyk 01:35,46 ZSMor
4 Ewa Wieluńska 01:38,59 ZSO
Konkurencja 10 - 100m styl zmienny chłopców OPEN
1 Jakub Kozioł 00:55,80 ZSSienk.
2 Michał Czykiel 01:01,68 ZSMor
3 Mateusz Zieliński 01:04,72 ZSGŻGościno
4 Paweł Kwiecień 01:07,87 ZSO
5 Piotr Kukiełczyński 01:08,82 ZSO
6 Radosław Wolak 01:11,62 ZSGŻGościno
Konkurencja 11 - Sztafeta mieszana 4x50m
1 ZSO Kopernik 02:17,15
2 Zespół Szkół Morskich 02:23,27
3 ZSGŻ  Gościno 03:13,41


Starosta Kołobrzeski ufundował puchary, które wręczono za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej szkół oraz nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników mistrzostw. Dyrektor Zespołu Szkół Morskich i Prezes Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego ufundowali statuetki dla najlepszego zawodnika i zawodniczki
zawodów.


POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU

W dniu 19.04.2012 roku w Kołobrzegu na basenie krytym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Powiatowe
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu.
Organizatorzy zawodów:
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu,
Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu,
Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy

                             Klasyfikacja generalna szkół:

I miejsce- Liceum Ogólnokształcące ''Kopernik''
w Kołobrzegu,
II miejsce- Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu,
III miejsce- ZSGŻ w Gościnie
IV miejsce- Zespół Szkół ''Sienkiewicz'' w Kołobrzegu

              Najlepszymi zawodniczkami zawodów były:
Dagmara Książek (L.O. ''Kopernik'')
, Marta Koc (L.O. ''Kopernik''), Agnieszka Zając (Z.S.Morskich)

           
  Najlepszymi zawodnikami zawodów byli:
Jakub Raczyński (Z.S. ''Sienkiewicz'')
, Michał Czykiel (Z.S.Morskich), Mateusz Zieliński (ZSGŻ)

Starosta Kołobrzeski ufundował puchary, które wręczono za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej szkół oraz nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników mistrzostw.
Dyrektor Zespołu Szkół Morskich i Prezes Kołobrzeskiego Szkolnego Związku Sportowego ufundowali statuetki dla najlepszego zawodnika i zawodniczki zawodów.




Kontakt tel. p. M. Mieczkowski tel. 0 605 441 959














ZAWODY PŁYWACKIE

Dnia 18 kwietnia 2011r. na terenie pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. W klasyfikacji generalnej najwyżej uplasowały się drużyny szkół Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika (I miejsce), Zespół Szkół Morskich (II miejsce) i Zespół Szkół Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza (III miejsce).

W klasyfikacji indywidualnej najwyżej punktowane miejsca zajeli w kategorii dziewcząt:
1. Agnieszka Zając (ZSMor)
2. Justyna Muradzka (ZSO Kopernik)
3. Dominika Żukowska (ZSO Kopernik)

W klasyfikacji indywidualnej najwyżej punktowane miejsca zajeli w kategorii " chłopców:
1. Jakub Raczyński (ZSO Sienkiewicz)
2. Mateusz Zieliński (ZSGŻ Gościno)
3. Tomasz Młynarczyk (ZSO Kopernik)

Organizatorzy zawodów: Zespół Szkół Morskich, Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy zadbali o wartościowe nagrody a konkurencje odbywały się w sportowej atmosferze przy gorącym dopingu zawodników.

Dnia 17 kwietnia 2009 roku na gościnnym basenie MILENIUM MOSiR w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych I Gimnazjalnych w pływaniu. Organizatorami mistrzostw było Ognisko Pracy Pozaszkolnej,  Zespół Szkół Morskich oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.
Celem zawodów było:
·        popularyzacja pływania wśród młodzieży jako dyscypliny o dużych walorach zdrowotnych;
·        integracja młodzieży ponadgimnazjalnej;
·        kształtowanie zasad fair - play pomiędzy uczestnikami zawodów.
Organizacja zawodów jak i przygotowanie zawodników było na wysokim poziomie, jednak zastanawia stosunkowo małe zainteresowanie tą dyscypliną sportu wśród młodzieży szkół średnich.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego