Dziewczęta T.Rutkowska - OPP

OPP
Przejdź do treści

Dziewczęta T.Rutkowska

Sekcje > Sportowe > Sportowo rekreacyjna
Sekcja sportowa z elementami piłki siatkowej

Chcesz atrakcyjnie i ciekawie spędzić wolny czas, zadbać o kondycję i sprawność fizyczną, doskonalić elementy techniczno - taktyczne gry w piłkę siatkową przyjdź do nas.
Prowadzący - Teresa Rutkowska

Kontakt: tel.: 505-173-612

Zapraszamy dziewczęta i chłopcy z gimnazjum:

          Poniedziałek 17.00 - 18.30
          Wtorek: 17.30 - 19.00
          Środa: 16.00 - 17.30


Rodzinne spotkania z siatkówką

Rodzinna atmosfera, duch rywalizacji i wspaniała zabawa!!! Wszystkie te emocje towarzyszyły nam podczas „Rodzinnego spotkania z siatkówką”. Intensywna rozgrzewka prowadzona przez Borysa przygotowała wszystkich do gry. Zabawa była przednia. Z przyjemnością wspominać będziemy również spotkanie w rodzinnym siatkarskim gronie przy suto zastawionym stole.
Wakacje start!!!

Sekcja sportowa z elementami mini-piłki siatkowej życzy wszystkim słonecznych, radosnych, długich a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Poćwiczmy z Natalią!!!

Zmieniamy pokój w salę gimnastyczną, otwieramy okno wietrzymy i przygotowujemy się do zajęć. Dzisiaj Natalia chciałaby zaprezentować swój trening – temat zajęć to doskonalenie odbić sposobem górnym. Rozpoczynamy od krótkiej rozgrzewki, następnie doskonalimy odbicia. Poćwiczcie z Natalią i wysyłajcie swoje propozycje.
Sto punktów na 100 – lecie odzyskania niepodległości.

Sekcja sportowa piłki siatkowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w rocznicę 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowała  mecz. Wychowankowie rywalizowali z zespołem rodziców i nauczycieli. Nagrodą był pyszny biało-czerwony tort. Zespół, który zdobył setny punkt, stał się właścicielem przysmaku. Po pięknej sportowej rywalizacji zwycięzcami zostali uczniowie. Wszyscy doskonale się bawili, miła sportowa atmosfera towarzyszyła zawodnikom zarówno na meczu jak i podczas konsumpcji tortu.


Wiosenne rodzinne spotkanie z siatkówką  

23 kwietnia 2015 roku odbyło się „wiosenne rodzinne spotkanie z siatkówką” zorganizowane przez siatkarki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Dziewczęta zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności zdobyte podczas treningów siatkarskich i  przeprowadziły wspólną rozgrzewkę. Podsumowaniem sportowej zabawy był mecz rodzice kontra dzieci. Wszyscy doskonale się bawili, a sportowej rywalizacji towarzyszyła miła atmosfera. Słodki poczęstunek przygotowany przez siatkarki i ich rodziców był miłym zakończeniem sportowych zmagań. Gośćmi naszego spotkania byli Dyrektor Gimnazjum nr 3 Pani Ewa Paśka –Koschel i  Dyrektor OPP Pan Mieczysław Szpak.

Rodzinne spotkanie z siatkówką.

Siatkarki z Gimnazjum nr 3, trenujące w Ognisku Pracy Pozaszkolnej postanowiły sprawdzić swoje umiejętności i zaprosiły do gry Rodziców. Wspólna rozgrzewka była początkiem sportowych wzmagań. Siatkarska rywalizacja przebiegała w miłej rodzinnej atmosferze, a podsumowanie gry odbyło się przy słodkim poczęstunku.

Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

Uczestniczki naszej sekcji zgłosiły kolejny raz swój udział w Międzypowiatowtowej Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt. W tej edycji rozegramy mecze z pięcioma zespołami: OPP Kołobrzeg, Gimnazjum  Karlino, Gimnazjum Gościno, Gimnazjum Rymań, Gimnazjum nr1 Kołobrzeg, Gimnazjum Tychowo. Wszystkim uczestnikom życzymy zwycięstwa.
Nasz zespół ma już pierwszy mecz za sobą –wygrany!!!

22listopada 2015 roku dziewczęta z sekcji piłki siatkowej OPP w ramach współpracy ośrodkiem wypoczynkowym Verano pomagały w organizacji Międzynarodowego Turnieju Barbórkowego w Piłce Siatkowej o Puchar Prezesa Centrum Zdrowia i Relaksu Verano. Dziewczęta sędziowały mecze, zdobywały nowe doświadczenia,a w wolnych chwilach doskonaliły umiejętności gry w piłkę siatkową.


Zachodniopomorski Festiwal Siatkówki o puchar Marszałka Olgierda Geblewicza.

23 października 2014r. w Kołobrzegu odbył się turniej eliminacyjny Zachodniopomorskiego Festiwalu Siatkówki o puchar Marszałka Olgierda Geblewicza.
Na hali Milenium rywalizowało się 6 zespołów – OPP KOŁOBRZEG, UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI, UKS LIBERO WAŁCZ, GIMNAZJUM TRZEBIATÓW, GIMNAZJUM GOŚCINO, GIMNAZJUM DRAWSKO POMORSKIE. Siatkarki zostały podzielone na dwie grupy w których rywalizowały systemem ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, a następnie rozegrane zostały mecze o końcowe miejsca w całym turnieju. Nasz zespół uplasował się na zaszczytnym V miejscu.
Seweryn Szewczyk dwukrotnym Mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego.

4 czerwca 2014r. na stadionie OSiR w Białogardzie odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Indywidualnych Zawodach w Lekkiej Atletyce. Seweryn brał udział w dwóch konkurencjach: pchnięciu kulą z wynikiem – 13,57  i rzucie dyskiem – 41,56 w obu tych konkurencjach pokonał swoich rywali zdobywając dwa złote medale. Gratulujemy Sewerynowi i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Mikołajkowo – świąteczne spotkanie z rodzicami.

10 grudnia 2013 roku siatkarki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej zorganizowały mikołajkowo – świąteczne spotkanie z rodzicami. Główną atrakcją imprezy był mecz w piłkę siatkową. Wszyscy doskonale się bawili, a sportowej rywalizacji towarzyszyła miła atmosfera. Słodki poczęstunek przygotowany przez siatkarki i ich rodziców był miłym zakończeniem meczu. Wielką niespodzianką i prezentem od rodziców był wspaniały tort, oczywiście    w kształcie boiska i piłki. Gośćmi naszego spotkania byli Dyrektor Gimnazjum    nr 3 Pani Ewa Paśka –Koschel i  Dyrektor OPP Pan Mieczysław Szpak. Warto by w przyszłości powtórzyć takie spotkanie.  Siatkarki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej wraz z trenerką Teresą Rutkowską życzą wszystkim pięknych Świąt Bożego Narodzenia.
11 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji w ramach VIII edycji Międzypowiatowej Ligi w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Dziewczęta z UKS OPP zdobyły zaszczytne  I miejsce. Najskuteczniejszą zawodniczką naszego zespołu została Sylwia Andrzejewska. Rozgrywki odbywały się wg kolejek ustalonego terminarza na salach gier poszczególnych zespołów. W ramach ligi dziewczęta rozegrały 10 meczy (9 zwycięstw, 1 porażka). Gratulujemy złotym medalistkom i życzymy miłych wakacji.

Skład zespołu:
1. Andrzejewska Sylwia – kapitan
2. Urbańska Ewa
3. Jamrożek Ewelina
4. Ugodzińska Magda
5. Polikowska Wiktoria
6. Rewers Dominika
7. Wiśniewska Ola
8. Tkacz Monika
9. Miśkiewicz Karolina
10. Mazińska Wiktoria
11. Adamowska Agnieszka
Trener zespołu: Teresa Rutkowska

Mikołajkowy turniej w piłkę siatkową dziewcząt.

Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprosiło dziewczęta szkół gimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego  na Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową Dziewcząt  o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Turniej odbył się 7 grudnia 2012r. w hali OPP i  wzięło w nim udział 6 zespołów: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum Drzonowo, Gimnazjum Karlino, Gimnazjum Rymań, Gimnazjum Podczele i dziewczęta z Gimnazjum nr 3 trenujące w OPP. Celem turnieju było aktywne spędzenie czasu wolnego, jak również popularyzacja piłki siatkowej wśród dzieci i młodzieży. Puchar Prezydenta Miasta wywalczyły siatkarki z Gimnazjum nr 1, II miejsce zajęły uczennice z  Gimnazjum Karlino, a III siatkarki z OPP Kołobrzeg. Najlepszą zawodniczką turnieju została Patrycja Krysa z Gimnazjum nr1.  
Każdy uczestnik turnieju otrzymał mikołajkowy prezent, o który zadbali sponsorzy: Pan Tomasz Kuchna Dyrektor Placówki Bankowej CREDIT AGRICOLE, Pan Ryszard Woźniak Prezes Centrum Zdrowia i Relaksu Verano, Pani Marta Ostapiec Dyrektor Centrum Promocji i Informacji Turystycznej, Pani Wacława Bojanowska Firma Handlowo – Usługowa „MAĆKO-BIS”, Pan Jacek Łowkiewicz Sklep Owocowo- Warzywny, w imieniu uczestników turnieju serdecznie dziękujemy.

Międzypowiatowa  Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt

Uczestniczki naszej sekcji zgłosiły swój udział w Międzypowiatowtowej  Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt. W tej edycji rozegramy mecze z siedmioma zespołami: OPP I, Karlino, Gościno, Rymań, Drzonowo, Ustronie Morskie i Niechorze.
Ferie  - 2012

W czasie ferii zimowych w Ognisku Pracy Pozaszkolnej mogliśmy atrakcyjnie i ciekawie spędzić wolny czas. Doskonaliliśmy  technikę gry w siatkówkę, pod fachowym okiem instruktora poznawaliśmy tajniki treningu siłowego, dowiedzieliśmy się na jakie grupy mięśniowe działają ćwiczenia wykonywane na odpowiednich stanowiskach. Kilka dziewcząt wzięło udział w zawodach w  wyciskaniu ciężarka jednorącz.


Kołobrzeg 2021
Ognisko Pracy Pozaszkolnej
78-100 Kołobrzeg
ul. Mazowiecka 1
tel: 94 722 05 12
E-mail: opp@kolobrzeg.powiat.pl
Wróć do spisu treści