Taneczno gimnastyczna - OPP

OPP
Przejdź do treści

Taneczno gimnastyczna

Sekcje

Sekcja gimnastyczno - taneczna


Prowadząca: Ewa Balza-PlucińskaZajęcia gimnastyczno-taneczne odbywają się w Hali OPP:

poniedziałek 15:30-grupa maluchy

środa 15:30 grupa średnia

środa 16:45 grupa starsza
"Sekcja gimnastyczno-taneczna OPP pod patronatem Dyrektora OPP, ogłosiła i przeprowadziła konkurs na najciekawszą fotografię pozy gimnastycznej. Wszystkie nadesłane zdjęcia były fantastyczne i wybór najlepszego był bardzo trudny!
Jednym punktem wygrało zdjęcie- Maja Pawlak w lince!!!"
Uczestnicy sekcji gimnastyczno-tanecznej doskonalą swoje umiejętności akrobatyczne w Parku Trampolin .  


Dnia 24.03.2018r. wychowanki sekcji gimnastyczno-tanecznej uczestniczyły w wycieczce  do Koszalina, gdzie na hali trampolin uczestniczki zajęć  OPP doskonaliły elementy akrobatyczne, uczyły się nowych salt,  jak również szalały na terenie obiektu, korzystając ze wszystkich atrakcji FlyPark.
Na zakończenie roku szkolnego uczestniczki sekcji gimnastyczno-tanecznej wyjechały na zajęcia akrobatyczne do Koszalina. Dnia 16.06.20118 r.  dziewczęta doskonaliły swoje umiejętności akrobatyczne w Play Parku trampolin. Dużo zabawy, wiele nowych elementów i ogromna satysfakcja z wyjazdu - tak wyglądała sportowa sobota grupy akrobatek.

Mistrzyni Świata w Fitness Gimnastycznym na zajęciach OPP

Zajęcia najmłodszej grupy sekcji gimnastyczno-tanecznej OPP odwiedziła MAJA WASILEWICZ Mistrzyni Świata w Fitness Gimnastycznym. Wielokrotna Mistrzyni Polski w Fitness Gimnastycznym, wielokrotna reprezentantka Polski na arenach międzynarodowych w Fitness Gimnastycznym i Sylwetkowym. Maja swoje początki z akrobatyką miała w Kołobrzegu na zajęciach OPP. Po zakończeniu kariery sportowej i ukończeniu studiów,  będąc specjalistą ds. żywienia człowieka i  Instruktorem Kulturystyki  pracowała w najlepszych klubach Fitness w Warszawie jako trener personalny gwiazd TV i biznesu. Obecnie wróciła do rodzinnego Kołobrzegu, co było okazją do spotkania z młodymi gimnastyczkami z OPP. Maja  opowiedziała uczestniczkom zajęć o swojej karierze sportowej, pokazała efektowne elementy akrobatyczne,  a na koniec młode gimnastyczki pochwaliły się przed Mistrzynią swoimi umiejętnościami.

Dziękujemy  spotkanie!

Zakończenie ferii  OPP w Parku Trampolin.

W okresie ferii zimowych zajęcia sekcji gimnastyczno-tanecznej odbywały się częściowo na hali OPP w Kołobrzegu, a część zajęć przeprowadzono w parku trampolin „FlyPark” w Koszalinie.  W hali trampolin uczestniczki zajęć doskonaliły elementy akrobatyczne, uczyły się nowych,  jak również szalały na terenie obiektu, korzystając ze wszystkich atrakcji FlyPark.
Dnia 2.06.2017 r. przedstawicielka sekcji gimnastyczno-tanecznej prezentowała swój układ taneczny na festynach szkolnych. Amelia Hull tańczyła w Szkole Podstawowej nr 6 oraz w Szkole Podstawowej nr 8. Pięknie zatańczony układ "Małej Syrenki" przyjęty został ciepło i nagrodzony gromkimi brawami.

25 Finał WOŚP

Dnia 15.01.2017r. na scenie w Zespole Szkół nr 2 w ramach 25 finału WOŚP wystąpiły reprezentantki sekcji gimnastyczno-tanecznej OPP. Dziewczeta zaprezentowały efektowny układ z szarfami oraz w układzie indywidualnym wystąpiła Amelia Hull. Publiczność dopisała i oklaskami nagrodziła występujące tancerki."

Sekcja gimnastyczno- taneczna na występach i pokazach w Kołobrzegu.

DNIA 28.04.2016r. występy na Festynie familijnym Szkoły Podstawowej nr 3. Sekcję gimnastyczno – taneczną reprezentowały Karina Kania i Maja Bieńkowska w układzie „Piraci”, Barbara Aldalati w układzie z szarfą i Amelia Hull w układzie solowym.

Dnia 02.05.2016r.  na scenie RCK podczas Kołobrzeskiej „Majówki” wystąpiła w układzie solowym Amelia Hull.

W Szkole Podstawowej nr 4 w dniu 19.05.2016r. wystąpiły w układzie „Piraci” Karina Kania i Maja Bieńkowska na Międzyszkolnym konkursie wiedzy o morzu „Morze, nasze morze”.

Dnia 21.05.2016r.  Amelia Hull wystąpiła na scenie RCK z okazji Dni Kołobrzegu.
Dnia 14.10.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Festyn Rodzinny z okazji 70-lecia szkoły. Uczestniczki sekcji gimnastyczno –tanecznej uatrakcyjniły uroczystości pokazami tanecznymi.  Jako pierwsza swój indywidualny układ zaprezentowała Amelia Hull, następnie wystąpiła Jagoda Elson,  kolejny punkt programu to efektowny układ ze wstążkami, a na zakończenie układ  gimnastyczny przedstawiła Karina Kania. Dziewczęta mimo trudnych warunków  pięknie zatańczyły,  zostały bardzo ciepło przyjęte i głośno oklaskiwane przez publiczność.
VII POWIATOWY MARATON ARTYSTYCZNY 2016

Wyniki sekcji gimnastyczno tanecznej
KATEGORIA TANECZNA-taniec współczesny

Karina Kania i Maja Bieńkowska  „Taniec piratów”-
Laureat w kategorii wiekowej 10-13 lat solo- duety   

Jagoda Elson, Fatima Adadahi, Daria Kacprzak „ Wśród morskich fal”
Laureat w kategorii wiekowej powyżej 13 lat

NAGRODA SPECJALNA - Karina Kania i Maja Bieńkowska  „Taniec piratów”

Wystepy sekcji gimnastyczno-tanecznej na uroczystości Inauguracji "Dni Olimpijczyka" 26.04.2014r.

Karina Kania, Weronika Komers, Ada Gajewicz, Jagoda Sobotka, Julia Kaźmierska, Nikola Klechowicz, Weronika Gamońska wystąpiły w układzie gimnastycznym z szarfami.
W drugim tygodniu ferii na hali OPP odbywały się zajęcia gimnastyczne. Szpagaty, mostki, gwiazdy i przejścia to niektóre z elemrntów opanowanych przez uczestników zajęć.
Kołobrzeg 2023
Ognisko Pracy Pozaszkolnej
78-100 Kołobrzeg
ul. Mazowiecka 1
tel: 94 722 05 12
E-mail: opp@kolobrzeg.powiat.pl
Wróć do spisu treści