Taneczno gimnastyczna - OPP

OPP
Przejdź do treści

Taneczno gimnastyczna

Sekcje

Sekcja gimnastyczno - taneczna


Prowadząca: Ewa Balza-PlucińskaZajęcia gimnastyczno-taneczne odbywają się w Hali OPP:

poniedziałek 15:30-grupa maluchy

środa 15:30 grupa średnia

środa 16:45 grupa starsza
"Sekcja gimnastyczno-taneczna OPP pod patronatem Dyrektora OPP, ogłosiła i przeprowadziła konkurs na najciekawszą fotografię pozy gimnastycznej. Wszystkie nadesłane zdjęcia były fantastyczne i wybór najlepszego był bardzo trudny!
Jednym punktem wygrało zdjęcie- Maja Pawlak w lince!!!"
Na zakończenie roku szkolnego uczestniczki sekcji gimnastyczno-tanecznej wyjechały na zajęcia akrobatyczne do Koszalina. Dnia 16.06.20118 r.  dziewczęta doskonaliły swoje umiejętności akrobatyczne w Play Parku trampolin. Dużo zabawy, wiele nowych elementów i ogromna satysfakcja z wyjazdu - tak wyglądała sportowa sobota grupy akrobatek.

Uczestnicy sekcji gimnastyczno-tanecznej doskonalą swoje umiejętności akrobatyczne w Parku Trampolin .  


Dnia 24.03.2018r. wychowanki sekcji gimnastyczno-tanecznej uczestniczyły w wycieczce  do Koszalina, gdzie na hali trampolin uczestniczki zajęć  OPP doskonaliły elementy akrobatyczne, uczyły się nowych salt,  jak również szalały na terenie obiektu, korzystając ze wszystkich atrakcji FlyPark.
Mistrzyni Świata w Fitness Gimnastycznym na zajęciach OPP

Zajęcia najmłodszej grupy sekcji gimnastyczno-tanecznej OPP odwiedziła MAJA WASILEWICZ Mistrzyni Świata w Fitness Gimnastycznym. Wielokrotna Mistrzyni Polski w Fitness Gimnastycznym, wielokrotna reprezentantka Polski na arenach międzynarodowych w Fitness Gimnastycznym i Sylwetkowym. Maja swoje początki z akrobatyką miała w Kołobrzegu na zajęciach OPP. Po zakończeniu kariery sportowej i ukończeniu studiów,  będąc specjalistą ds. żywienia człowieka i  Instruktorem Kulturystyki  pracowała w najlepszych klubach Fitness w Warszawie jako trener personalny gwiazd TV i biznesu. Obecnie wróciła do rodzinnego Kołobrzegu, co było okazją do spotkania z młodymi gimnastyczkami z OPP. Maja  opowiedziała uczestniczkom zajęć o swojej karierze sportowej, pokazała efektowne elementy akrobatyczne,  a na koniec młode gimnastyczki pochwaliły się przed Mistrzynią swoimi umiejętnościami.

Dziękujemy  spotkanie!

Zakończenie ferii  OPP w Parku Trampolin.

W okresie ferii zimowych zajęcia sekcji gimnastyczno-tanecznej odbywały się częściowo na hali OPP w Kołobrzegu, a część zajęć przeprowadzono w parku trampolin „FlyPark” w Koszalinie.  W hali trampolin uczestniczki zajęć doskonaliły elementy akrobatyczne, uczyły się nowych,  jak również szalały na terenie obiektu, korzystając ze wszystkich atrakcji FlyPark.
Dnia 2.06.2017 r. przedstawicielka sekcji gimnastyczno-tanecznej prezentowała swój układ taneczny na festynach szkolnych. Amelia Hull tańczyła w Szkole Podstawowej nr 6 oraz w Szkole Podstawowej nr 8. Pięknie zatańczony układ "Małej Syrenki" przyjęty został ciepło i nagrodzony gromkimi brawami.

25 Finał WOŚP

Dnia 15.01.2017r. na scenie w Zespole Szkół nr 2 w ramach 25 finału WOŚP wystąpiły reprezentantki sekcji gimnastyczno-tanecznej OPP. Dziewczeta zaprezentowały efektowny układ z szarfami oraz w układzie indywidualnym wystąpiła Amelia Hull. Publiczność dopisała i oklaskami nagrodziła występujące tancerki."

Sekcja gimnastyczno- taneczna na występach i pokazach w Kołobrzegu.

DNIA 28.04.2016r. występy na Festynie familijnym Szkoły Podstawowej nr 3. Sekcję gimnastyczno – taneczną reprezentowały Karina Kania i Maja Bieńkowska w układzie „Piraci”, Barbara Aldalati w układzie z szarfą i Amelia Hull w układzie solowym.

Dnia 02.05.2016r.  na scenie RCK podczas Kołobrzeskiej „Majówki” wystąpiła w układzie solowym Amelia Hull.

W Szkole Podstawowej nr 4 w dniu 19.05.2016r. wystąpiły w układzie „Piraci” Karina Kania i Maja Bieńkowska na Międzyszkolnym konkursie wiedzy o morzu „Morze, nasze morze”.

Dnia 21.05.2016r.  Amelia Hull wystąpiła na scenie RCK z okazji Dni Kołobrzegu.
Dnia 14.10.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Festyn Rodzinny z okazji 70-lecia szkoły. Uczestniczki sekcji gimnastyczno –tanecznej uatrakcyjniły uroczystości pokazami tanecznymi.  Jako pierwsza swój indywidualny układ zaprezentowała Amelia Hull, następnie wystąpiła Jagoda Elson,  kolejny punkt programu to efektowny układ ze wstążkami, a na zakończenie układ  gimnastyczny przedstawiła Karina Kania. Dziewczęta mimo trudnych warunków  pięknie zatańczyły,  zostały bardzo ciepło przyjęte i głośno oklaskiwane przez publiczność.
VII POWIATOWY MARATON ARTYSTYCZNY 2016

Wyniki sekcji gimnastyczno tanecznej
KATEGORIA TANECZNA-taniec współczesny

Karina Kania i Maja Bieńkowska  „Taniec piratów”-
Laureat w kategorii wiekowej 10-13 lat solo- duety   

Jagoda Elson, Fatima Adadahi, Daria Kacprzak „ Wśród morskich fal”
Laureat w kategorii wiekowej powyżej 13 lat

NAGRODA SPECJALNA - Karina Kania i Maja Bieńkowska  „Taniec piratów”

Wystepy sekcji gimnastyczno-tanecznej na uroczystości Inauguracji "Dni Olimpijczyka" 26.04.2014r.

Karina Kania, Weronika Komers, Ada Gajewicz, Jagoda Sobotka, Julia Kaźmierska, Nikola Klechowicz, Weronika Gamońska wystąpiły w układzie gimnastycznym z szarfami.
W drugim tygodniu ferii na hali OPP odbywały się zajęcia gimnastyczne. Szpagaty, mostki, gwiazdy i przejścia to niektóre z elemrntów opanowanych przez uczestników zajęć.
Kołobrzeg 2023
Ognisko Pracy Pozaszkolnej
78-100 Kołobrzeg
ul. Mazowiecka 1
tel: 94 722 05 12
E-mail: opp@kolobrzeg.powiat.pl
Wróć do spisu treści