Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Idź do spisu treści

Menu główne

Osiągnięcia

Sekcje > Szachowa

Osiągnięcia sekcji szachowej

2015


Paweł Kossowski - IV miejsce - III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" Jastrzębia Góra


2014

Tomasz Foryś - I miejsce - Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas I-II - Dąbki;
I miejsce - Noworoczny Turniej Szachowy dla Dzieci - Koszalin
Jan Ciesielski - IV miejsce - O Puchar Starosty Kołobrzeskiego
Paweł Kossowski - VI miejsce - O Puchar Starosty Kołobrzeskiego;
III miejsce - Półfinał Mistrzostw Polski do lat 10;
II miejsce - II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" Jastrzębia Góra
Hanna Byszewska - I miejsce - O Puchar Starosty Kołobrzeskiego do lat 10
Julia Byszewska - III miejsce - O Puchar Starosty Kołobrzeskiego do lat 10
Szymon Lampa - IV miejsce - Noworoczny Turniej Szachowy dla Dzieci - Koszalin


2013


Leon Bręgoszewski - I miejsce - Grad Prix Połczyn Zdrój
Kamil Uglis - III miejsce - Półfinał Mistrzostw Polski - Łazy
Paweł Kossowski - I miejsce - Turniej w Świerczynie w Szachach Aktywnych do lat 10;
I miejsce - Grad Prix Powiatu Kołobrzeskiego do lat 10;
IV miejsce - Turniej Ostatniej Szansy Łazy do lat 10 - awans do finału Mistrzostw Polski


2012

Krzysztof Kabaciński - I miejsce - Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego - Połczyn Zdrój;
II miejsce - Szachowy Wekend w galerii Kaskada - Szczecin - do lat 8;
III miejsce - Puchar Polski Młodzików do lat 8 i awans do Mistrzostw Europy i Świata;
II miejsce - Złoty Goniec Gościna;
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich do lat 8;
X miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych do lat 8
I miejsce - Międzynarodowy Festiwal Szachowy Konik Morski Rewal 2012
I miejsce - Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar "Pana Cogito" do lat 10 w Kołobrzegu
Leon Bręgoszewski - III miejsce - Grand Prix Wybrzeża - turniej dodatkowy
III miejsce - Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar "Pana Cogito" w Kołobrzegu
Kamil Uglis - XV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych do lat 8;
VIII miejsce - Międzynarodowy Festiwal Szachowy Konik Morski Rewal 2012
20 października 2012 na zaproszenie klubu przyjechał nasz najwybitniejszy arcymistrz Włodzimierz Schmidt AZS Politechnika Poznańska, który wygłosić prelekcję oraz rozegrał symultanę z członkami klubu, która zakończyła się wynikiem 8:1
Jedyny punkt dla UKS zdobył Leon Bręgoszewski instruktor klubowy


2011


Piotr Styliński - I miejsce - X Finał Grand Prix Masters Juniorzy
Agata Mycio - I miejsce - Wojewódzka Olimpiada Młodzieży do lat 8 Dźwirzyno;
II miejsce - Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich
Krzysztof Kabaciński - III miejsce - Wojewódzka Olimpiada Młodzieży do lat 8 Dźwirzyno
II miejsce - Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich
Leon Bręgoszewski - VIII miejsce - XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy (Krakowia 2011 gr. C)


2010


Agata Mycio - I miejsce - Grand Prix Przedszkolaków;
I miejsce - Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Przedszkolaków;
I miejsce - Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu Przedszkolaków
Piotr Styliński - II miejsce - Złoty Goniec Gościna
Ada Dyś - II miejsce - Finał Licealiady Wojewódzkiej 2010


2009

Katarzyna Bylica - II miejsce - VIII Grand Prix Pomorza w Koszalinie - dzieci
Piotr Styliński - I miejsce - IX Grand Prix Pomorza w Koszalinie - dzieci;
I miejsce - Grand Prix Pomorza - Masters - finał dzieci
Leon Bręgoszewski  - I miejsce - Turniej Otwarcia Sezonu w Ustroniu Morskim


2008


Leon Bręgoszewski - III miejsce X Turniej Szachowy Rokosowo 2008;
V miejsce - IV Polonijne Europejskie Mistrzostwa Szachowe - Niemcy;
II miejsce - Puchar Wójta Gminy Rymań;
III miejsce - Turniej Otwarcia Sezonu w Ustroniu Morskim
Katarzyna Bylica - I miejsce do lat 10 Tumska Wieża 2008;
I miejsce do lat10 - IV Polonijne Europejskie Mistrzostwa Szachowe - Niemcy;
II miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i awans do Finału Mistrzostw Polski
Radosław Bylica - I miejsce do lat 12 - Mieleńska Perła Bałtyku
Piotr Kossowski - I miejcse do lat 8 - IV Polonijne Europejskie Mistrzostwa Szachowe - Niemcy
Klub zorganizował VI Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach


2007

Leon Bręgoszewski - III miejsce w Międzynarodowym Noworocznym Turnieju Szachowym o Puchar MEC w Koszalinie;
III miejsce w Grand Prix Powiatu Kołobrzeskiego w Dygowie
III miejsce w Grand Prix Powiatu Kołobrzeskiego w Grzybowie
IV miejsce w XVI Międzynarodowym Festiwalu Szachowym w Poznaniu
Dawid Gajkowski - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Koszalinie
Katarzyna Bylica - I miejsce w Turnieju strefowym i awans do Mistrzostw Polski


2006


Wojciech Kędziora - I miejsce w VI Turnieju Grand Prix Pomorza dzieci;
II miejsce w XVII Memoriale Józefa Kochana w Koszalinie dzieci do lat 10
Szymon Gryń - II miejsce w VII Turnieju Grand Prix Pomorza dzieci


2005

Wojciech Kędziora - III miejsce w kat. chłopców do lat 8 w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego P,30
Klub zorganizował III Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach oraz Mistrzostwa Armii NATO w Szachach w Polsce, które zakończyły się ogromnym sukcesem organizacyjnym.
Szymon Gryń - I miejsce w IV Turnieju Grand Prix Pomorza dzieci


2004

Wojciech Kędziora - II miejsce w kat. chłopców do lat 8 w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego P,30
Tomasz Juraszek - II miejsce w III Turnieju Grand Prix Pomorza dzieci
Szymon Gryń - I miejsce w V Turnieju Grand Prix Pomorza dzieci
Klub zorganizował II Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach


2003


Leon Bręgoszewski - I miejsce w Mistrzostwach Polski Polityków w Płocku
I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym w Kołobrzegu
Klub zorganizował I Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach


2002


Igor Sobczak - srebrny medal w eliminacjach strefowych i awans do finału mistrzostw polski
Borys Tofil - IV miejsce w eliminacjach strefowych i awans do mistrzostw polski
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szachowym Baltic CUP w Mielnie do lat 11;
I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym w Poznaniu do lat 14


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego