Archiwum 2022-2023 - OPP

OPP
Przejdź do treści

Archiwum 2022-2023

Informacje o nas > Archiwum aktualności
"Pierwszy Mecz i Pierwsza wygrana"

W ostatnią niedzielę nastąpiła długo oczekiwana inauguracja III Ligi Kobiet w Piłce Siatkowej. Zespół UKS OPP Powiat Kołobrzeski udał się na pierwszy mecz sezonu do ubiegłorocznych brązowych medalistek MKS-AZS Politechnika Koszalin. Podopieczne Krzysztofa Ośliślok przystąpiły z dużymi nadziejami do inauguracyjnego spotkania które równocześnie było "małymi derbami" Naszego regionu. Zespół kołobrzeski nie zawiódł i w bardzo dobrym stylu pokonał koszalinianki w stosunku 3-0 ( 25-15, 25-20, 25-18 ).
Zespół z Kołobrzegu wystąpił w następującym składzie:

Maria Wnukowska - kapitan
Karolina Szczerba - libero
Wiktoria Piotrowska - libero
Klaudia Telus
Nikola Kułaga
Klaudia Tatol
Anna Bodys
Aleksandra Gajdziel
Nikola Sandrzyk
Alicja Stodolnik
Joanna Susik
Klaudia Kudłaczewska
Małgorzata Kaczorowska

Kolejne spotkanie ligowe tym razem odbędzie się w Kołobrzegu w ostatni weekend listopada, a przeciwniczkami Naszego zespołu będą ubiegłoroczne drugoligowe zawodniczki z Polic, więc zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Zapraszamy również do hali OPP już 19 listopada gdyż odbędzie się organizowany przez Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gościno oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Memoriał Krzysztofa Olejnika" w Piłce Siatkowej Kobiet w którym wystąpią m.in. zespoły z Polic, Piły i Kołobrzegu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
23 pazdziernika odbyły się fantastyczne warsztaty taneczne, na których to grupa Swan Dance zgłeębiała wiedzę na temat tańca współczesnego i jazzowego. Warsztaty prowadził Roko Łuczak. Właściciel, założyciel Studia Tańca Joy Dance Szczecin. Tancerz z 23-letnim doświadczeniem. Pochodzi z Siedlec. Od 2003 roku wychowanek zespołu Caro Dance i Pani Iwony Marii Orzełowskiej, w którego barwach zdobywa wielokrotnie Mistrzostwo Polski, Europy i Świata IDO ( jazz, modern, dance, show dance). Trzykrotny Mistrz Polski w kategorii Street Dance Show, Vice-Mistrz Świata IDO 2012 street dance show (Lublana - Słowenia), vice-Mistrz Świata IDO 2007 solo modern seniorzy (New York - USA).  Wielokrotnie stawał na najwyższych podiach w kategoriach Show Dance, Jazz Dance, Modern&Contemporary. Specjalizuje się w tańcu jazzowym, modernowym, współczesnym oraz innych formach tańca nowoczesnego. Wykształcił wielu tancerzy, którzy mogą poszczycić się prestiżowymi tytułami na arenie zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Doświadczony wychowawca i kierownik placówek dzieci i młodzieży. Twórca widowisk artystycznych tj: Spektakl "Inspiracje", Spektakl "11", Spektakl "Cztery Pory Roku", Spektakl "Grzechy". Prowadzi warsztaty i szkolenia taneczne na terenie całej Polski. Organizator Otwartych Mistrzostw Polski Województwa Zachodniopomorskiego Grand Prix Polski PZTan. Sędzia Narodowy Sekretariatu Narodowego IDO Polska.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI
Fotorelacja z warsztatów Dorota Cieloch
Sukces Swan Dance na Egurrola Dance Cup

24 września w Warszawie odbył się ogólnopolski konkurs taneczny Egurrola Dance Cup , było to podsumowanie konkursu tanecznego sześciu turnusów Egurrola Dance Camp.
W konkursie Egurrola Dance Cap 2022 w kategorii Jazz wzięły udział 3 tancerki SWAN DANCE , Weronika Wajda (chor. własna), Weronika Lesiak ( chor. Karolina Lenarcik), Natalia Kanas ( chor. własna), które w rezultacie zajęły następujące miejsca w finale: Weronika Lesiak 2 miejsce, a Natalia Kanas 5 miejsce.

Wielkie gratulacje :)
Kołobrzeg 2022
Ognisko Pracy Pozaszkolnej
78-100 Kołobrzeg
ul. Mazowiecka 1
tel: 94 722 05 12
E-mail: opp@kolobrzeg.powiat.pl
Wróć do spisu treści