Archiwum 2023 - OPP

OPP
Przejdź do treści

Archiwum 2023

Informacje o nas > Archiwum aktualności
"Dni Olimpijczyka" - Turniej Siatkówki Plażowej

W dniu 23.05.2023 r na kołobrzeskiej plaży z okazji obchodów "Dni Olimpijczyka" odbył się Turniej Siatkówki Plażowej, zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Turniej odbył się w trzech kategoriach - dziewcząt, chłopców oraz mikstów, a do zawodów przystąpiło ponad 30 par ze wszystkich Szkół Ponadpodstawowych Naszego Powiatu. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami oraz dyplomami ufundowanymi przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej, a najlepsze pary zostaną nagrodzone podczas oficjalnych obchodów "Dni Olimpijczyka" 26.05.2023 r na auli I LO Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika.
Dziękujemy wszystkim opiekunom za przybycie i perfekcyjne przygotowanie swoich zawodników i zawodniczek.
Nagrodzone Pary w kolejności zajętych miejsc:
Dziewczęta:
1. Marta Bednarkiewicz / Aleksandra Ostrysz
2. Maja Mielczarek / Wiktoria Piotrowska
Zuzanna Woźniak / Blanka Matyjach
Chłopcy:
1. Szymon Wójtowicz / Przemysław Adasiak
2. Jakub Gryń / Marcel Kuczera
3. Dorian Ulewicz / Dawid Korczyk
Miksty:
1. Aleksandra Ostrysz / Mateusz Romaniuk
2. Marta Bednarkiewicz / Przemysław Adasiak
3. Blanka Matyjach / Piotr Spiszak - Brzeziński

GRATULUJEMY !!!!

Zwycięstwo w Turnieju o Puchar Burmistrza Gryfic

W dniu 13.05.2023 r w Gryficach odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic w którym wzięło udział 5 zawodników z Naszego Klubu UKS OPP Neptun Kołobrzeg. W całym turnieju najlepszy okazał się podopieczny Leona Bręgoszewskiego Makhynia Kostiantyn który zwyciężył w kategorii open oraz w klasyfikacji do lat 18. Reszta naszych podopiecznych spisała się również znakomicie, Krystian Waroch otrzymał puchar za III miejsce w kategorii Juniorów do lat 12, a Wiktor Drzymalski mimo dopiero miesięcznej przygody z szachami zdobył 3 pkt w całych rozgrywkach. Sam mentor, trener Leon Bręgoszewski również wystartował w zawodach i zajął I miejsce w kategorii seniorów, a VII w kategorii open.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs piosenki „Na sportowo”

W piątkowe popołudnie 12 maja Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu rozbrzmiewało dźwiękami  piosenek olimpijskich i mundialowych. Konkurs piosenki „Na sportowo” został zorganizowany w ramach obchodów „Wojewódzkich uroczystości dni Olimpijczyka” pod honorowym patronatem Starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego. W atmosferze promowania idei olimpijskich, radosnego nastroju, świetnej zabawy i wzajemnego kibicowania wysłuchaliśmy ponad dwadzieścia prezentacji solowych i w zespołach o tematyce sportowej. Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar. Zostały również przyznane nagrody specjalne, które otrzymały: Basia Majda, Marcelina Furman, Zosia Leśniak i Jaśmina Wenta.
Sponsorami konkursu było Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu.

Serdecznie gratulujemy!
„I can sing”

9 maja odbył się IX Powiatowy konkurs piosenki angielskiej „I can sing” w Kołobrzegu. Miło nam poinformować, że w kategorii szkół ponadpodstawowych I miejsce zdobył Kasper Franaszek i III miejsce otrzymała Jaśmina Wenta. Serdecznie gratulujemy!
"UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI W II LIDZE KOBIET"

Hala Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu eksplodowała podczas mijającej majówki. Po ponad 20 latach nieobecności od przyszłego sezonu znowu na kołobrzeskich parkietach zagości II Liga Kobiet. Po niesamowitym sezonie podopieczne Krzysztofa Ośliślok sięgnęły po wydawałoby się niemożliwe - wygrały Turniej Finałowy o wejście do II Ligi Kobiet i jako jedna z czterech drużyn z całej Polski awansowały do rozgrywek centralnych. Do trzech razy sztuka bo od 2020 roku kołobrzeżanki walczyły w III lidze i co roku zdobywając srebrne medale mogły zdobywać doświadczenie w barażach o II Ligę. Dwukrotnie kończyły zmagania na Turniejach półfinałowych, aż do tego roku. W tym roku ciężka praca i zebrane doświadczenie przyniosły zasłużony efekt. Zespół UKS OPP Powiat Kołobrzeski rozkręcał się powoli i w najważniejszych momentach sezonu pokazał swoją najlepszą siatkówkę. Najpierw rywalizacja od września w sezonie zasadniczym i czwarte miejsce dające awans do Finału Wojewódzkiego. W Finale który odbył się w Kołobrzegu i stał na bardzo wysokim poziomie dziewczęta zajęły II miejsce ulegając jedynie zespołowi z Polic ( który również awansował do II Ligi ) dzięki czemu otrzymały prawo gry w Turnieju Półfinałowym w Bydgoszczy. Tam kolejna eksplozja formy i zwycięstwo w Turnieju które dało Nam możliwość organizacji Turnieju Finałowego i walkę o "jeden bilet do II Ligi". Po wypełnionej po brzegi przez trzy dni hali przy ul. Mazowieckiej zawodniczki UKS OPP Powiat Kołobrzeski odniosły trzy zwycięstwa i w ostatnim meczu pokonując faworyzowane siatkarki z Developres Rzeszów 3-1 przypieczętowały awans do II Ligi Kobiet.
To była wspaniała przygoda która się jeszcze nie skończyła - "DRUŻYNA-RODZINA".Dziękujemy za wsparcie finansowe i pomoc:

Starostwo Powiatowe Kołobrzeg
Miasto Kołobrzeg
Nadleśnictwo Gościno
Maxymilian UNIQUE Hotel
Centrum Kettlebell Kołobrzeg
Fizjoterapia Zawadzcy
MK Travel
Agrolex
Epaka.pl

Dariusz Cholka - obsługa techniczna i nie tylko :-)
Robert Szpak - DJ, spiker i 7 zawodnik w Kołobrzegu :-)
Jakub Rogula - RogulaRaw - obsługa fotograficzna i video :-)
Wanda Kowalczyk - obsługa medyczna :-)
Dariusz Schmidt - obsługa muzyczna :-)
Monika Szpak i cała ekipa wolontariuszek :-)

Dziękujemy Wszystkim Kibicom i osobom które Nas wspierają - to Sukces WAS Wszystkich !!!!!

Wielkie Podziękowania dla Pierwszych Trenerów zawodniczek oraz wszystkich klubów które pozwoliły rozwijać siatkarską pasję Naszym Zawodniczkom. To ogromny sukces siatkarskiego zachodniopomorskiego środowiska.

Gratulujemy SMS Police awansu do II Ligi - Derby będą zacięte :-)
Wyniki Turnieju Finałowego:
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Lubuskie Taxi AZS Uniwersytet Zielonogórski 3-0 ( 13, 18, 27 ) MVP - Klaudia Kudłaczewska
KS AZS Kyubi Zduńska Wola - AZS UR Developres Rzeszów 3-1 ( -21, 19, 14, 21 )
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - KS AZS Kyubi Zduńska Wola 3-2 ( 24, -24, -21, 24, 12 ) MVP - Joanna Susik
AZS UR Developres Rzeszów - Lubuskie Taxi AZS Uniwersytet Zielonogórski 3-0 ( 18, 16, 19 )
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - AZS UR Developres Rzeszów 3-1 ( 20, 23, -25, 18 ) MVP - Małgorzata Kaczorowska
Lubuskie Taxi AZS Uniwersytet Zielonogórski - KS AZS Kyubi Zduńska Wola 0-3 ( -18, -22, -20 )

MVP Turnieju - Klaudia Telus - UKS OPP Powiat Kołobrzeski         
MVP zespołu UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Karolina Szczerba

Skład zespołu który awansował do II Ligi Kobiet:
Maria Wnukowska - kapitan zespołu
Joanna Susik
Alicja Stodolnik
Magdalena Kwiatkowska
Klaudia Telus
Izabela Zug
Klaudia Kudłaczewska
Nikola Sandrzyk
Klaudia Tatol
Małgorzata Kaczorowska
Aleksandra Gajdziel
Anna Bodys
Karolina Szczerba
Wiktoria Piotrowska
Nikola Kułaga
Marta Zakrzewska
Trener - Krzysztof Ośliślok
ZAPRASZAMY dzieci i młodzież na zajęcia siatkarskie do Naszego klubu - świetna zabawa, satysfakcja z robionych postępów i niezapomniane przeżycia gwarantowane.  

ZAPRASZAMY również do współpracy i wsparcia finansowego wszystkie zainteresowane podmioty - sukces marketingowy murowany :-)
Dziękujemy!!!

Państwo Iwona i Tomasz Pilarczykowie są naszymi darczyńcami. Te piękne torby to prezent od naszych sponsorów. W jednakowych strojach i ze wspaniałym darem prezentujemy się świetnie. Pozostaje nam tylko skupić się na treningach i wygrywać wszystkie mecze!!! Wdzięczne siatkarki z trenerką.
Turnieju Finałowego o wejście do II Ligi Kobiet w Piłce Siatkowej w dniach
28-30.04.2023 r na Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu.

Zapraszamy bardzo serdecznie na spotkania kołobrzeskiego zespołu. Spotkania zespołu z Kołobrzegu odbędą się :

28.04.2023 r - Piątek - godz. 17.30
29.04.2023 r - Sobota - godz. 14.30
30.04.2023 r - Niedziela - godz. 11.30

Minisiatkówka

Najmłodsze siatkarki Ogniska Pracy Pozaszkolnej zakończyły swoją sportową rywalizację w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy Of Moving w kategorii "trójki" i "czwórki".Podczas czterech wyjazdów dziewczęta rozegrały dużą ilość meczy. Bywało różnie. Emocje, które towarzyszyły młodym zawodniczkom to radość z sukcesu lub smutek z porażki, ale tego też trzeba się nauczyć. Umiejętność współpracy w zespole, coraz lepsza gra, nowe doświadczenia, których nabyły dziewczęta w trakcie turnieju z pewnością przyczynią się do przyszłych sukcesów.

Gratulacje dla zawodniczek!!!
Konkurs piosenki „Poniesie nas muzyka”
 
 
W sobotę 22 kwietnia odbyła się druga edycja Ogólnopolskiego konkursu piosenki „Poniesie nas muzyka” w Sianowie. Do finału konkursu w kategorii wiekowej 15-18 lat zakwalifikowała się dwójka naszych podopiecznych: Emilia Kozieł i Kasper Franaszek. Miło nam poinformować, że na tym konkursie Kasper Franaszek zdobył II miejsce. Serdecznie gratulujemy!
I MIEJSCE W TURNIEJU PÓŁFINAŁOWYM W BYDGOSZCZY
I TURNIEJ FINAŁOWY O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET ZA DWA TYGODNIE W KOŁOBRZEGU

Fantastyczny sezon w wykonaniu Naszych "Sreberek" trwa dalej. W miniony czwartek udały się do Bydgoszczy na kolejny etap rozgrywek jakim był trzydniowy Półfinałowy Turniej Barażowy o wejście do II Ligi Kobiet. Na tym szczeblu rozgrywek według wcześniej ustalonego klucza przez PZPS spotykają się już tylko Mistrzowie i Wicemistrzowie Województw. Przeciwniczkami zawodniczek UKS OPP Powiat Kołobrzeski były:
KU AZS WSG Bydgoszcz - gospodarz i Mistrz Województwa Kujawsko Pomorskiego
SPS Box-Pro Volley Piła - Mistrz Województwa Wielkopolskiego
TSS Gdańsk - Wicemistrz Województwa Pomorskiego
Pierwszego dnia zespół kołobrzeski zmierzył się z gospodyniami Turnieju i po prawie trzygodzinnej walce uległ bydgoskiemu zespołowi w stosunku 2-3, 13-15 w tiebreaku. Drugi dzień to rywalizacja z zespołem z Piły i zwycięstwo zawodniczek UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3-1. Dobra gra Pilanek pozwoliła im urwać drugiego seta w stosunku 26-24. Przed ostatnim dniem zmagań było wiadomo, że w grze o awans pozostały trzy zespoły, a o końcowym wyniku będzie decydował każdy set. Kołobrzeżanki w bezpośrednim pojedynku zmierzyły się z zespołem z Gdańska który jako jedyny odniósł dwa zwycięstwa w Turnieju. Gdańszczankom potrzebny był jeden set do awansu, kołobrzeżanki natomiast nie mogły pozwolić sobie na porażkę. I tak po najlepszym spotkaniu w wykonaniu zespołu z Kołobrzegu zwyciężamy w stosunku 3-0 i osiągamy gigantyczny sukces jakim jest zwycięstwo w Półfinałowym Turnieju Barażowym o II Ligę. Tym samym podopieczne Krzysztofa Ośliślok otrzymały prawo organizacji Turnieju Finałowego o wejście do II Ligi Kobiet na własnym parkiecie.

Końcowa kolejność:
1. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
2. TSS Gdańsk
3. KU AZS WSG Bydgoszcz
4. SPS Box-Pro Volley Piła

Zespół kołobrzeski :
Maria Wnukowska - kapitan, Izabela Zug, Klaudia Tatol, Karolina Szczerba, Wiktoria Piotrowska, Magdalena Kwiatkowska (WIOSNA), Małgorzata Kaczorowska, Anna Bodys, Klaudia Telus, Klaudia Kudłaczewska, Aleksandra Gajdziel, Nikola Sandrzyk, Joanna Susik, Alicja Stodolnik, Nikola Kułaga
Trener - Krzysztof Ośliślok

GRATULACJE !!!
Już teraz serdecznie zapraszamy za dwa tygodnie 28-30.04.2023 r na halę sportową przy OPP aby wspomóc w walce o II Ligę
"Jedyny Seniorski Kobiecy Zespół Drużynowy w Kołobrzegu".
Szczegóły już wkrótce.
Rodzinne spotkanie z siatkówką!!!

Tradycyjnie raz w roku siatkarki zapraszają rodziców na trening. Tegoroczne spotkanie odbyło się przed świętami. Po wspólnej rozgrzewce, której towarzyszyła miła atmoswera, odbył się mecz. Trudne zadanie czekało rodziców!!! Walka była wyrównana, emocje wielkie. a efekt końcowy zadawalający bo wszyscy doskonale się bawili i czekają na następny trening. Podsumowaniem imprezy było spotkanie w rodzinnym siatkarskim przy suto zastawionym stole.
  
Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Ogłasza nabór dzieci i młodzieży do sekcji artystycznych, naukowych i sportowych działających w Placówce na rok szkolny 2023 - 2024
Harmonogram rekrutacji zamieszczony jest w zakładce – informacje o nas – dokumenty – wniosek o przyjęcie (dla dziecka, które pierwszy raz chce zapisać się do sekcji)   lub deklaracja kontynuacji (dla dziecka, które chce kontynuować zajęcia w sekcji).

Harmonogram rekrutacji
 Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu
 Na rok 2023/2024
LP
Termin
Rodzaj czynności
1
20.04.2023
20.05.2023
Rekrutacja dzieci kontynuujących edukację w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, rodzice/opiekunowie pobierają ze strony internetowej

Deklarację kontynuacji
Po wypełnieniu i podpisaniu dostarczają ja do placówki.
 
deklaracje dostarczyć można na dwa sposoby: pocztą elektroniczną -skan z podpisem rodzica lub bezpośrednio dostarczenie deklaracji do placówki.
2
25.05.2023
Wywieszenie listy z informacją o liczbie wolnych miejsc w poszczególnych sekcjach.
3
25.05.2023
20.06.2023
Składanie przez rodziców/opiekunów prawnych wniosków o przyjęcie po raz pierwszy dziecka do OPP
 
Wniosek o przyjęcie do wybranej sekcji
wniosek dostarczyć można na dwa sposoby: pocztą elektroniczną -skan z podpisem rodzica lub bezpośrednio dostarczenie wniosku do placówki.
4
23.06.2023
Wywieszenie listy kandydatów przyjętych oraz informacja o liczbie wolnych miejsc w poszczególnych sekcjach.
5
Od 1.09.2023
Nabór uzupełniający w ciągu całego roku szkolnego - bezpośrednio u prowadzącego instruktora.
TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ  

W dniu 23 maja o godzinie 10.00 na plaży przy Kamiennym Szańcu odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego w ramach obchodów "Dni Olimpiczyka".

REGULAMIN TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ     
Z OKAZJI OBCHODÓW „DNI OLIMPIJCZYKA” KOŁOBRZEG 23.05.2023 r
 
 
I  Cel:
·      Popularyzacja piłki siatkowej plażowej oraz idei olimpizmu wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego,
 ·      Integracja środowiska sportowego,
 ·      Wyłonienie najlepszych drużyn w kategorii dziewcząt, chłopców oraz mikst.
  
II  Organizator:
 ·      Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski
 ·      ul. Mazowiecka 1, 78-100 Kołobrzeg
  
III  Termin i miejsce:
 ·      23.05.2023r. godzina 10:00
 ·      Plaża przy Kamiennym Szańcu
  
IV  Uczestnictwo:
 ·      Prawo startu w turnieju otrzymuje młodzież szkół ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego.
 ·      Drużyny składają się z maksymalnie z 2 osób. Turniej odbędzie się w trzech kategoriach:
        - chłopcy
        - dziewczęta
        - mikst
 ·      Dopuszcza się, aby w jednej drużynie startowali uczniowie z różnych szkół.
 ·      Dopuszcza się aby zawodnicy i zawodniczki występujący w kategorii dziewcząt i chłopców mogli wystąpić również w kategorii mikst
       (jedna dziewczyna, jeden chłopak)
  
V  System rozgrywek, przepisy:
 ·      W czasie turnieju obowiązują przepisy PZPS.
 ·      Wysokość siatki 2.24 – dziewczęta, 2,35m – chłopcy, 2.35 – mikst.
 ·      System rozgrywania turnieju uzależniony od ilości zgłoszonych zespołów.
  
VI Zgłoszenia:
 ·      Zgłoszenia drużyn do dnia 19.05.2023 r.
 ·      Zgłoszenia pisemne, zawierające nazwę kategorii oraz imię i nazwisko uczestników należy przesłać drogą e-mailową
       na adres opp.kolobrzeg@interia.pl
 
VII     Postanowienia końcowe:
 ·      Każdy uczestnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność.
 ·      Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wynikłe w trakcie trwania turnieju kontuzje i urazy.
 ·      Wszystkich zawodników obowiązują stroje sportowe.
 ·      Organizator zabezpiecza piłki do gry.
 ·      Organizator nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na plaży.
 ·      Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian oraz ostateczną interpretację regulaminu.
·      W sprawach spornych lub nieujętych w regulaminie decyduje organizator w porozumieniu z sędzią zawodów.
·      Ogłoszenie wyników nastąpi po zakończeniu zawodów, natomiast wręczenie nagród dla najlepszych 3 zespołów w każdej kategorii nastąpi
      26.05.2023 r o godzinie 11.00 w I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

        SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
Wicemistrzostwo Województwa i Awans do Baraży o II Ligę

Kolejne sukcesy siatkarskiego klubu z Kołobrzegu. Męska drużyną seniorów UKS OPP Powiat Kołobrzeski również wywalczyła drugie miejsce w III Lidze Zachodniopomorskiej w ostatnim meczu pewnie pokonując drużynę Stoczni Darłowo 3:0 (22,8,17). Tym samym zespół uzyskał awans do półfinału baraży o 2 ligę męską które odbędą się za trzy tygodnie. Mimo dużych kłopotów kadrowych trener Artur Staigl jest dobrej myśli gdyż świetnie spisują się na treningach i w ostatnim meczu wychowankowie klubu min.: Dawid Korczyk, Mateusz Romaniuk, Przemek Adasiak oraz Marcel Kuczera.
Batalia o Finał baraży II Ligi rozpocznie się w okolicach Trójmiasta gdyż jedyna niewiadomą jest Zwycięzcą Pomorskiej 3 ligi który zostanie wyłoniony 1 kwietnia, gdzie Jedynka Reda zagra z Treflem III Gdańsk, pozostałe drużyny biorące udział w turnieju półfinałowym to BKS WSG Bydgoszcz i TSK Orzeł Osiek.

Gratulujemy i Życzymy Powodzenia !!!
1. Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu zaprasza do udziału w Konkursie piosenki o tematyce sportowej, który jest organizowany
   pod honorowym patronatem Starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.
2. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży największymi wydarzeniami sportowymi: zimowymi i letnimi igrzyskami olimpijskimi,
    mistrzostwami świata i mistrzostwami Europy, poszerzenie zainteresowań sportowych młodzieży szkolnej, propagowanie zachowań fair play
   oraz idei olimpijskiej wśród dzieci i młodzieży, promowanie radości z ruchu, wysiłku i zwycięstwa nad sobą.
3. Konkurs odbędzie się 12 maja (piątek) o godzinie 17.00 w hali sportowej przy ul. Mazowieckiej 1 w Kołobrzegu.
4. W konkursie będzie obowiązywał podział na następujące kategorie :                     
  •  soliści, klasy I - VIII
  •  soliści, szkoły ponadpodstawowe
  •  zespoły wokalne
 5. Zasady uczestnictwa :
  • Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia dostępnej na naszej stronie internetowej i przesłanie jej do dnia 28 kwietnia 2023 r. na adres mailowy: konkurspiosenkinasportowo@opp.kolobrzeg.pl
  • W przesłuchaniach konkursowych wykonawcy śpiewają jedną piosenkę o tematyce sportowej, piosenkę z igrzysk olimpijskich lub mundialu do podkładu na pendrivie lub do akompaniamentu na instrumencie.
  •   ocena i nagrody:
      Jury powołane przez organizatorów dokona oceny występów konkursowych uwzględniając: dobór repertuaru, warunki głosowe, dykcję,
       muzykalność, interpretację i ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy pamiątkowe oraz nagrody.
      Dla najlepszych wykonawców przewidziane są nagrody specjalne.
  •   Uczestnicy konkursu (pełnoletni oraz prawni opiekunowie dzieci   niepełnoletnich) wyrażają zgodę na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających    wizerunek (zarejestrowanych podczas konkursu) na stronie internetowej OPP oraz w mediach w celu informacji i promocji naszej placówki oraz na  przetwarzanie    danych osobowych (imię, nazwisko, adres, e-mail, telefon) przez organizatorów konkursu wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu.

     LINK DO KARTY ZGŁOSZENIOWEJ

Kołobrzeg 2023
Ognisko Pracy Pozaszkolnej
78-100 Kołobrzeg
ul. Mazowiecka 1
tel: 94 722 05 12
E-mail: opp@kolobrzeg.powiat.pl
Wróć do spisu treści