Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Idź do spisu treści

Menu główne

Kadetki i juniorzy L.Kowalewski

Sekcje > Sportowe > Piłka siatkowa szkoły ponadgimnazjalne

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piłka Siatkowa junior/kadet  (1993-1996)

Zajęcia mają na celu naukę i doskonalenie umiejętności gry w piłkę siatkową udział w rozgrywkach ligowych oraz  reprezentowanie klubu i Powiatu Kołobrzeskiego na turniejach towarzyskich .

Prowadzący  
mgr Leszek Kowalewski   604 707 052

Poniedziałek: od 16.00 - 16:00 - 17.30 dziewczęta gimnazjum i liceum  
Środa: 17.00 - 189.30 dziewczęta gimnazjum i liceum
Czwartek:
17.30 - 19:00 chłopcy gimnazjum i liceum
Sobota: 9.30 -11.00 chłopcy podstawówka
           11.30 - 12.30 dziewczęta podstawówka

Zajęcia odbywają się na sali OPP Mazowiecka 1

PIŁKA PLAŻOWA

W sobotę 15 czerwca  kołobrzeska plaża gościła  młode siatkarki i młodych siatkarzy . W kolejnej edycji  turnieju piłki  plażowej  pod tytułem  „Lepszy set niż seta”  finansowanego  z funduszu  Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wystartowało  19 zespołów  w 3 kategoriach . Dziewczęta  rocznik 1997 i młodsze  8  zespołów , chłopcy  rocznik 1997 i młodsi 6 zespołów, chłopcy rocznik 1994-1996 5 zespołów  .   
Po rozegraniu ponad trzydziestu spotkań na trzech boiskach  zostali wyłonieni  zwycięży w poszczególnych  kategoriach :


Dziewczęta rocznik 1997 i młodsze :
1 miejsce   Katarzyna Kowalczyk  Nikola Kowalewska    UKS OPP Powiat Kołobrzeski
2 miejsce Iza Toczek Ula Bogacz   UKS OPP Powiat Kołobrzeski
3 miejsce  Ola  Kielniacz  Natalia Rogowska  UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Chłopcy  rocznik  1994-1996:
1 miejsce Jakub Januszewski  Oskar Rokita  UKS OPP Powiat Kołobrzeski (aktualni mistrzowie województwa  zachodniopomorskiego w piłce plażowej juniorów)
2 miejsce  Patryk Okulewicz  Grzegorz Okapiec  TSS Nowa Rega Trzebiatów
3 miejsce  Wiktor  Tuligłowski  Przemysław  Łupiński   Zespół Szkół  Ekonomiczno Hotelarskich w Kołobrzegu


Chłopcy rocznik  1997 i młodsi :
1 miejsce  Jakub Trzeciak  Daniel Jarzyński  UKS OPP Powiat Kołobrzeski
2  miejsce  Kacper Jakubowski  Filip Klimek  UKS OPP Powiat Kołobrzeski
3 miejsce  Adam Oleszuk  Marcin Chmiel   UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Zawody przygotowane przez  Ognisko Pracy Pozaszkolnej  przy współpracy  Kołobrzeska Komisja Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych  , MOSIR Kołobrzeg  .  Zawody przygotował  i przeprowadził Leszek Kowalewski przy pomocy  Beaty Dąbrowskiej  i Jacka Szczęsnego.

ZŁOCI MEDALIŚCI


Złoty medal  w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w siatkówce plażowej wywalczyli  juniorzy UKS OPP Powiat Kołobrzeski . Zespół  juniorów  w składzie  Oskar Pintera i Jakub Januszewski  trener Leszek Kowalewski  w niedziele  wywalczyli tytuł mistrzów województwa  na odbywających  się w Szczecinie zawodach w piłce plażowej .  Kołobrzeżanie od początku turnieju pewnie zmierzali ku zwycięstwu   pokonując kolejnych rywali .  W najtrudniejszy meczu finałowym  po zaciętym pojedynku pokonali  zespół Błyskawicy Szczecin  2:1.


FINAŁ B LIGI  WOJEWÓDZKIEJ KADETÓW

UKS OPP Powiat Kołobrzeski  w dniach 04-05 ,02,2012 był  gospodarzem finału b Ligi Wojewódzkiej Kadetów.
Wystartowały 4 zespoły  UKS Bronek Koszalin, Stocznia Darłowo  Morze Bałtyk Szczecin i UKS OPP Powiat Kołobrzeski .

Wyniki Spotkań


                                03.03 2012  sobota
Bronek Koszalin – UKS OPP Powiat Kołobrzeski              1:3
Morze Bałtyk Szczecin – Stocznia Darłowo                     0:3
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Stocznia Darłowo           
3:2
Bronek Koszalin - Morze Bałtyk Szczecin                        3:0
                                 04.03 2012 niedziela
Morze Bałtyk Szczecin- UKS OPP Powiat Kołobrzeski       1:3
Stocznia Darłowo - Bronek Koszalin                               3:2

Klasyfikacja Końcowa:
I- UKS OPP Powiat Kołobrzeski
II- Stocznia Darłowo
III- UKS Bronek Koszalin
IV- Morze Bałtyk Szczecin


Kołobrzeżanie wystąpili w składzie:
Jakub Januszewski (kapitan) , Kamil Rokita, Szymon Dąbrowski, Adrian Idryan, Paweł Siwy, Jakub Woźniak,  Przemysław Maciejewski (libero) Jarosław Kaczor, Marek Siłuch, trener Leszek Kowalewski .

Zwycięskie mecze siatkarzy UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Środa 26 i sobota 29 października były dniami rozgrywania spotkań juniorów UKS OPP Powiat Kołobrzeski. W środę  zmierzyli się w Szczecinku z tamtejszym "Gryfem" gdzie po dwóch szybko wygranych setach do głosu doszli gospodarze wygrywając trzecią i czwartą partię. W secie piątym Kołobrzeżanie opanowali emocje i od początku narzucili swój styl gry obejmując prowadzenie 6:2. Zmiana stron zakończyła się wynikiem 8:3. Dalsza konsekwentna gra Kołobrzeskich juniorów doprowadziła do wyniku 14:7 i w tym momencie  dwa błędy w ataku i błąd w odbiorze pozwoliły zdobyć przeciwnikom trzy punkty, co wprowadziło małą nerwowość, jednak drużyna wytrzymała presję i zdobyła ostatni punkt kończący spotkanie. Ostatecznie set zakończył się wynikiem 15:10 i w całym spotkaniu 3 : 2 dla Kołobrzeżan.
   W sobotę UKS OPP Powiat Kołobrzeski podejmował u siebie zespół Błyskawicy Szczecin . Kołobrzeżanie bardzo dobrze zagrali w obronie i pewnie kończyli kontrataki pewnie zwyciężając 3:0. Na wyróżnienie zasługuje kapitan zespołu Szymon Pilewski, który silnymi atakami zdobywał punkty w decydujących momentach poszczególnych partii.
  Skład Juniorów UKS OPP Powiat Kołobrzeski : Szymon Pilewski (kapitan) Norbert Dzikowski, Oskar Rokita , Bartosz Biernacki, Oskar Pintera , Jakub Januszewski(libero) Szymon Dąbrowski (libero)  Kamil Rokita, Adrian Idryan, Łukasz Kędziora, Paweł Siwy, Jakub Woźniak, trener zespołu Leszek Kowalewski




TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KADETEK I KADETÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG

W piątek 30.09.2011 roku w hali sportowej przy ul. Mazowieckiej 1 odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kadetek i Kadetów o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Organizatorem zawodów był UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej.
Zespoły uczestniczące w zawodach:
Drawsko Pomorskie,
Darłowo,
Połczyn Zdrój,
Szczecinek,
Koszalin,
Kołobrzeg.

Wyniki Turnieju:

Kategoria KADETEK

I miejsce i PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG - UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
II miejsce - MKS GRYF SZCZECINEK
III miejsce - MKS POŁCZYN ZDRÓJ
IV miejsce - STOCZNIA DARŁOWO
V miejsce - OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE

Kategoria KADETÓW

I miejsce i PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG - MKS GRYF SZCZECINEK
II miejsce - UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
III miejsce - UKS BRONEK KOSZALIN


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego